Casual

Izbaudiet ideālu komforta un stila kombināciju.
Atklājiet mūsu ikdienas apģērbu kolekciju, kurā komforts un stils apvienojas nemanāmi. No brīvām jakām līdz daudzpusīgām čino, mēs piedāvājam virkni detaļu, kas uzlabos jūsu ikdienas garderobi. Mūsu ikdienas kolekcija ir izstrādāta pēc izmēra, lai nodrošinātu perfektu piegulšanu, lai jūs izskatītos un justos lieliski neatkarīgi no tā, kāda būs jūsu diena.
Mēs Monokel Berlin-Riga uzskatām, ka ikdienas apģērbam jābūt tikpat stilīgam kā oficiālam apģērbam. Tāpēc mēs esam izveidojuši bez piepūles stilīgu detaļu kolekciju, kas ir izgatavotas pēc jūsu mēriem, lai nodrošinātu perfektu piegulšanu. No klasiskiem džinsiem līdz stilīgām žaketēm – mūsu ikdienas kolekcija piedāvā virkni iespēju, kas būs piemērotas ne tikai neformālām tikšanām, bet arī darbam ofisā. Tātad, kāpēc samierināties ar kaut ko mazāku, ja var izvēlēties ideālu komforta un stila kombināciju? Izpētiet mūsu ikdienas kolekciju jau šodien.
Džinsi
No 195€
Pēc individuāliem mēriem uzšūti 5 kabatu džinsi, kas ražoti Toskānā, Itālijā, ir augstas kvalitātes džinsi, kas tiek izgatavoti katram klientam individuāli.

Šie džinsi tiek izgatavoti pēc pasūtījuma, ņemot vērā klienta individuālos izmērus un stila vēlmes, lai izveidotu patiesi personalizētu apģērba gabalu.

Džinsu izgatavošana parasti aizņem apmēram 5 nedēļas.
Trikotāža
No 195€
Izbaudiet izcilu komfortu ar mūsu pēc izmēra izgatavotiem adījumiem, kas ražoti Itālijā, izmantojot jaunāko 3D adīšanas tehnoloģiju. Mūsu apģērbi ir pilnībā pielāgojami un izgatavoti pēc pieprasījuma. Izgatavots no labākajiem materiāliem, tostarp kašmira un īpaši smalkas merino vilnas.
Kurpes
No 289€
Pabeidziet savu izskatu ar mūsu individuālajiem apaviem, kas izgatavoti pēc pasūtījuma Itālijā. Mūsu kolekcijā ir ar rokām darināti apavi, ko izstrādājis trešās paaudzes ģimenes uzņēmums, kurš pievērš lielu uzmanību kvalitātei un meistarībai.

No klasiskām kurpēm līdz ikdienišķām sporta apaviem, katrs mūsu kolekcijas apavi ir pilnībā pielāgojami, lai atbilstu jūsu unikālajam stilam un gaumei. Papildiniet savu apavu kolekciju ar mūsu augstākās kvalitātes apaviem, kas izgatavoti pēc pasūtījuma jau šodien.
Piesakieties bezmaksas konsultācijai
Ja jūs vēlaties satikt kādu no mūsu drēbniekiem, lai viņš palīdzētu jums izvēlēties un noteikt jūsu perfekto tērpu , vai arī uzsākt sava individuālā kāzu uzvalka procesu, lūdzu, piesakieties tikšanās laikam.