Kā izvēlēties kāzu uzvalku, ja Jūs esat viesis vai labākais vīrietis
Kāzas ir priecīgs notikums, kas pieprasa elegantu tērpu. Pareiza uzvalka izvēle ir galēji svarīga viesim vai labākajām vīrietīm, lai izskatītos eleganti, ieturot kāzu tematiku un stilu. MONOKEL Berlin - Riga mēs specializējamies uzvalkos pēc individuālā pasutijuma , kuri ir ideāli piemēroti jebkādām kāzām. Mēs iztisījām vadību, kura palīdzēs Jums izvēlēties ideālu kāzu uzvaklu, nodrošinot pārliecību un stilu šajā svarīgā dienā.

Ir svarīgi saprast kāzu ģērbšanās kodu. Aicinājumi bieži satur šo informāciju, tādēļ pievērsīsiet uzmanību tādiem terminiem, kā "black-tie", "formal", "semi-formal" vai "casual". "Black-tie" pasākumam - izvēlaties klasisku smokingu. Parasti tas ir melns vai tumšzils smokings, piemērotas bikses, formāls balts krekls, melns tauriņš un melnas lakkurpes. Formāliem pasākumiem vai pasākumiem ar opcianalo "black-tie" ģērbšanās kodu atbilstošs tumšs uzvalks (melns, tumšzils vai tumšpelēks) ar baltu kreklu, tradicionālu kaklasaiti un pulētajām kurpēm. "Semi-formal" pasākumiem Jums rodas vairākas opcijas. Ir tīcams gaišāks uzvalks, piemēram, pelēcīgs vai gaišzils. Pielieciet savaldīgas detaļas ar krekla un kaklasaites palīdzību. "Casual" kāzām parasti ir vēlamāks vairāk ikdienišķs, bet elegants stils. Žakete ar klasiskam biksēm vai činosam un krekls ar manšetēm uz pogām būs ideāli. Kaklasaite nav obligāta.
Izvēlētos kāzu uzvalku, svarīgs ņemt vērā galvenu niansi: izskatīties izcili, ne aptumšojot līgavaini. Jūsu stilīgam jābūt stilīgam, bet ne pārāk spilgtam. Izvairieties no pārāk spilgtām detaļām vai krāsām, kuras var novērst uzmanību no līgavaiņa. Tai pašā laikā, pārliecināsieties, ka Jūsu tērps ne pārāk ikdienišķs. Izvēlaties vilnas audumus ar S130 vai S150 indeksu, lai izskatitos smalki un izsmalcināti. Šie audumi is slaveni ar savo lieliskāo kvalitāti, komfortu un eleganci, ka padara tos par ideāliem kāzu tērpam.

Gadalaiks un pasākuma lokācija spēlē nozīmīgu lomu audumu un dizaina izvēlē. Vasaras kāzām ideāli ir piemēroti viegli audumi, piemērām lins vai kokvilns. Gaišas krāsas, tādas kā bēšs, gaišpelēks vai pasteļu krāsas, nodrošina iederību un stilu. Ziemas kāzām labāk izvēlēties blīvakus audumus, tādus kā vilna vai tvīds. Tumšzils, tumšpelēks un melns - piemērota izvēle. Ja kāzas notiks tropiskā vietā vai pludmalē, izvēlaties elpojošos audumus un gaišus toņus.
Aksesuāri var piešķirt jūsu kāzu uzvalām eleganci un personisku stilu. Atbilstiet Jūsu uzvalka formalitātei un ģērbšanās kodam ar kaklasaites vai taureņa izvēles. Aplūkojiet kāzu krāsas harmoniska tēla radīšanai. Pie krūšanatiņa lakata izvēles jāatbalstieta uz Jūsu kaklasaites vai krekla. Formāliem un pusformāliem pasākumiem apročpogar ir teicama detaļa, kura pieliek integritātes tēlam. Pārliecinieties, ka kurpes piestāv Jūsu uzvalkām. Melnas kurpes vislabāk saskan ar tumšiem kostīmiem, bet brūnas tīcamas pie gaišiem un ziliem. Ja Jūs valkājat sīksni, tad to vislabāk kombinēt ar apaviem.

Pareiza uzvalka izvēle kāzām viesim vai labākajām vīrietīm iekļauj ģērbšanās koda sapratni, gadalakika un vietas ievērošanu, balansu ar līgavaiņa uzvalku, saskaņa ar kāzu tematiku un rūpīgā aksesuāru izvēlē. MONOKEL Berlin - Riga mēs tiecamies ražot uzvalkus pa individuāliem mēriem, kuri ne tikai atbilst Jūsu cerībām, bet arī pārspēj tos. Sekojot šīm rekomendācijām, Jūs būsiet labi sagatavoti priecīga notikuma svinēšanai ar stilu un pārliecību. Ļaujiet mums palīdzēt Jums izveidot uzvalku, kurš atbilst notikumam un garantē, ka jūs izskatīsieties ar izcili uz fotogrāfijām, kas paliks no šajas dienas.